Tomáš Stoklásek
+420 603 153 082
tstoklasek@avenirgroup.cz

Chcete kreditní kartu Diners Club bezkonkurenční RPSN jen 4,17 %?

Kreditní karta Diners Club Pure+

 • Diners úvěr s bezkonkurenční RPSN 4,17 % p.a. na prvních 12 měsíců

  V nasledujících letech Diners úvěr s nejvýhodnějším úrokem mezi kreditními kartami v Čechách jen 9,9 % ročně a s bezkonkurenční RPSN 8,66 %. Pro čerpání úvěru nemusíte nic dělat. Stačí kartu použít na nákup v obchodech nebo si převést peníze na běžný účet. Diners úvěr můžete použít i ke splacení jiných nevýhodných kreditních karet či úvěrů. Výši a počet splátek si určujete sami.
 • Cestovní a úrazové pojištění do zahraničí pro vás a všechny vaše spolucestující

  S kartou jste na svých cestách do zahraničí kryti pojistným krytím až do výše 150 mil. CZK. Pojištěný jste vy i všichni vaši spolucestující, kteří nemusí být rodinními příslušníky. K dispozici je vám na cestách do zahraničí i 24/7 asistenční služba, která vám pomůže řešit všechny nepředvídatelné události v zahraničí.
 • Za každou platbu získáte odměnu až do výše 5%

  Plaťte svou kartou v obchodech a za každou platbu získáte odměnu až do výše 5 % v podobě bodů do věrnostního programu Club Rewards®. Nasbírané body si můžete vyměnit za některou ze široké nabídky více než 350 značkových odměn.
 • Mezinárodní zázemí a historie již od roku 1950

  Společnost Diners Club International je vynálezcem kreditní karty. Vůbec PRVNÍ kreditní karta, vydaná ve světe v roce 1950, byla kreditní karta Diners Club. V současnosti se karty Diners Club vydávají ve více než 185 zemích světa, platit s ní můžete u více než 39 mil. obchodníku po celém světě a hotovost si můžete vybírat z více než 1 mil. bankomatů.
*
*
*
*
 zaměstnanec  podnikatel
*
*
*
*


Nabídka pro Vás
Cena – 990 CZK / rok (měsíčně jen 82,50 CZK), navždy
RPSN – 4,17 % v prvním roce


Standardní podmínky: cena – 1 490 CZK / rok, RPSN – 8,66 %

* Nebojte se, odeslaním formuláře Vám nevzniká žádná povinnost. Na adresu, kterou jste uvedli, Vám zašleme balíček s neaktívní kartou. V klidu domova se rozhodnete, či si kartu budete chtít aktivovat.

Na dovolené se podařilo mému synovi zlomit si nohu. Byla to velmi nepříjemná situace, ale díky perfektnímu pojištění ke kartě Diners Club proběhlo všechno úplně jednoduše. Asistenční služba nás perfektně instruovala a přesně jsme věděli co dělat. Pojistné plnění přišlo do 20 dnů od pojistné události. Dokonce dříve než se mému synovi noha zahojila 🙂

Barbora Boreková

Jen díky kartě Diners Club jsem si uvědomil jaký drahý kontokorent mám na svém účtu, RPSN až 21 %! Kontokorent jsem okamžitě splatil Dinerskou, která má RPSN pouze 8,66 % a ušetřil jsem pěknou kopu peněz. Doporučuji každému, aby si zkontroloval jakou RPSN má na svých úvěrech.

Tomáš Neubauer
DC UCG FB

© 2017 Diners Club CS

Potřebujete pomoc?